Kontakt

BIOCONT LABORATORY, spol. s r.o.

AdresaMayerova 784,
664 42 Modřice

Telefon545 218 156, 545 231 199

Mobil605 819 854

Emailbiocont@biocont.cz

Webwww.biocont-profi.cz

Ičo44016271

DičCZ44016271

SKLAD - Hustopeče

AdresaJavorová 788/ 1A - vjezd z ul. Nádražní,
693 01 Hustopeče

Mobil605258451 - Ing. Josef Bogar

Emailbogar@biocont.cz

Otevřeno

Pozavřeno

Út8.00-11.00 (pouze od 17.5. - 18.8.)

Stzavřeno

Čt8.00 - 11.00 (pouze od 17.5. - 18.8.)

zavřeno

Sozavřeno

Nezavřeno

Ing. Milan Hluchý, PhD.

Ing. Milan Hluchý, PhD.

Generální ředitel skupiny Biocont

603 543 109

m.hluchy@biocont.cz

Oblast specializacevinice

Ing. Štěpán Hluchý

Ing. Štěpán Hluchý

Provozní ředitel

774 936 363

s.hluchy@biocont.cz

Oblast specializacevinice

Ing. Martin Vrabec

Ing. Martin Vrabec

Prodej a poradenství

545218156

732 776 088

vrabec@biocont.cz

Oblast specializacevinice

Ing. Vladan Falta, Ph.D.

Ing. Vladan Falta, Ph.D.

+420 733 522 664

falta@biocont.cz

Oblast specializacesady

Ing. Roman Loskot

Ing. Roman Loskot

Prodej a poradenství

604 938 822

loskot@biocont.cz

Oblast specializacesady

Ing. Martin Bagar, Ph.D.

Ing. Martin Bagar, Ph.D.

Prodej a poradenství

603 155 208

bagar@biocont.cz

Oblast specializacepolní plodiny, zelenina

Ing. Martin Teplý

Ing. Martin Teplý

Prodej a poradenství

732 754 762

teply@biocont.cz

Oblast specializacepolní plodiny, zelenina

Ing. Radim Šmídek

Ing. Radim Šmídek

Prodej a poradenství

733 535 005

smidek@biocont.cz

Oblast specializacepolní plodiny, zelenina

Michal Grošov

Michal Grošov

Prodej a distribuce

736 792 502

grosov@biocont.cz

Oblast specializacechov zvířat

Ing. Josef Bogar

Ing. Josef Bogar

Výdej produktů a distribuce

605 258 451

bogar@biocont.cz

Oblast specializacevinice, sady, polní plodiny