Živé bioagens proti mouchám budou k vidění na AnimalTechu

Na letošní AnimalTech pro vás chystáme živou expozici našich bioagens proti mouchám v chovech. Určitě náš stánek nevynechejte a přijďte si prohlédnout bioagens naživo. K vidění budou například parazitické vosičky rodu Muscidifurax a Spalangia, které jsou základním prvkem biologické ochrany ve většině typech chovů. Tyto vosičky po aplikaci do chovu aktivně vyhledávají kukly mouchy domácí a bodalky stájové, kladou do nich svá vajíčka, čímž se problém řeší doslova v zárodku.

Dále si bude na stánku možno prohlédnout dravého roztoče Macrocheles robustulus, který likviduje vajíčka nejen much, ale také octomilek a dalších druhů hmyzu. Proti mouchám ve stadiu larev se pak využívá moucha s dravou larvou Ophyra aenescens, která představuje účinné řešení především v chovech prasat s roštovým systémem.

Na stánku budeme mít vystavené i speciální lapače na bodalky stájové, lapač na dospělce much Appibuster, oblíbený vysoušeč podestýlky Sandezia. A přivezeme s sebou i novinku v našem sortimentu - lapací struny na mouchy.

Rádi vám vysvětlíme a ukážeme životní cyklus jednotlivého obtěžujícího hmyzu a v neposlední řadě poradíme, jak s ním nejúčinněji bojovat.

Najdete nás ve stánku 075 v pavilonu P po celou dobu trvání veletrhu, tedy od soboty 22.4. až do středy 26.4.2023.

Těšíme se na vás!