Nemapom

Neohodnoceno
Objednávejte u obchodního zástupce
Položka byla vyprodána…

Pomocný prostředek na bázi hlístic k ochraně proti obaleči jablečnému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

etiketa ke stažení-minusky

Biologický produkt na bázi endomopatogenních hlístic Steirnernema feltiae, které parazitují na přezimujících housenkách obaleče jablečného během podzimu a předjaří. Hlístice ihned po aplikaci vyhledávají přezimující housenky v kůře ovocných stromů a pronikají do jejich těl, kde se rozmnožují. Namnožené hlístice pak aktivně vyhledávají další hostitelské housenky obaleče. Housenka hyne v průběhu 48 hodin od napadení a tímto se snižuje populační tlak škůdce v nadcházející sezóně.

  • nová alternativa ochrany proti obaleči v ekologických sadech

  • zasáhne celou populaci škůdce v jednom termínu ošetření

  • prostředek antirezistentní strategie

  • aplikace v období mimo hlavní sezónu (po sklizni a brzy na jaře)

Návod k použití:

Hlístice jsou aktivní za vysoké vzdušné a půdní vlhkosti a při teplotách nad 8°C. Pro ošetření jsou ideální deštivá období během podzimu a v předjaří s teplotami nad 8° C trvajícími alespoň několik hodin po zásahu. K aplikaci použijte vysoký objem vody.

U mladých výsadeb aplikujte na spodní část kmene (do 1m výšky). U starších výsadeb aplikujte na celý kmen, korunu a kosterní větve. Pokryjte postřikem i bambusové opory, v případě, že je v sadu používáte. Minimální velikost otvorů v tryskách by měla být 0,8 mm, tlak nesmí přesáhnout 5 barů a nutností je i vyjmutí filtrů a sítek.

Více informací o dávkování, doporučení pro aplikační zařízení a kompatibilitě s pesticidy najdete v další záložce "Ke stažení".

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Podkategorie: Produkty na bázi makroorganismů
Položka byla vyprodána…