OROGANIC

2 hodnocení
Objednávejte u obchodního zástupce
Položka byla vyprodána…

Insekticid, akaricid a fungicid s obsahem pomerančových silic a rychlým účinkem proti mšicím, molicím, kyjatkám, třásněnkám, sviluškám, padlí, plísním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

etiketa ke stažení-minusky
 
Produkt OROGANIC® má rozšířenou etiketu nejen do skleníků, ale i do venkovní zeleniny.
 
Jedná se o kontaktní insekticid, akaricid a fungicid s obsahem pomerančových silic a rychlým účinkem proti mšicím, molicím, larvám kohoutků, kyjatkám, třásněnkám, sviluškám, padlí, plísním.
 
OROGANIC® narušuje ochrannou vrstvu na povrchu těl škůdců, prostupuje do měkkých tkání a škůdci tak hynou na vysušení tělních tekutin. Vniká také do jejich dýchacích orgánů a způsobuje úhyn udušením. U okřídleného hmyzu (např. molic) navíc znemožňuje let dospělců narušením křídel a jejich deformací. U houbových chorob způsobuje jejich vysušení.
 
 
Návod k použití:
 

Pro zajištění účinnosti je třeba použít aplikační kapalinu v koncentraci 0,4–0,8 %, která nesmí být překročena. Vyšší koncentrace z uvedeného rozmezí se použije pouze při velmi vysokém infekčním tlaku.

Pozn.: Při prodeji je nutné se prokázat platným Osvědčením o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky dle rostlinolékařského zákona č. 326/2004 Sb.

Odborné články k produktu:

Obilnářské listy 2 2023

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleníková zelenina
Podkategorie: Ochrana proti škůdcům
Balení: 5 l
Položka byla vyprodána…

OROGANIC® - nový insekticid, akaricid a fungicid s kontaktním účinkem