Webinář pro chovatele skotu 2024

Čas, kdy se mouchy opět vrátí do Vašich chovů, se pomalu blíží a je třeba se na ně dobře připravit. Na webináři Vám shrneme vše, co byste k tématu biologické ochrany v chovech skotu chtěli vědět. Věnujte 1 hodinu Vašeho času a připojte se na náš webinář, který je zcela zdarma. Ukážeme Vám příklady z praxe. Možná zjistíte, že i Vám by toto řešení pomohlo. Zájemci pište na svingr@biocont.cz.

 

Biocont nabízí komplexní řešení pro redukci nežádoucího hmyzu biologickou cestou

  • Biologické metody boje proti mouchám v chovech jsou bez využití jakékoliv chemie a bez rizika vzniku rezistence.
  • Navíc na ně lze využít dotace (opatření na Dobré životní podmínky zvířat), s jejímž vyřízením Vám rádi pomůžeme.
  • Vhodným řešením pro chovy dojeného skotu jsou parazitické vosičky rodu Muscidifurax a Spalangia. Pro maximální efekt využíváme ještě další druhy živých organismů a speciálních lapačů.
  • Pro zákazníky sestavujeme individuální plán ochrany na míru, který bude přesně odpovídat požadavkům jejich chovu. Odborný poradce Vám vysvětlí všechny náležitosti a pomůže s praktickým zavedením.

Firma Biocont biologickou metodu zavedla již v roce 2013 do ČR spolu s odborníky na welfare z akademické oblasti, kteří s námi nadále externě spolupracují. Díky tomu nabízíme nejkvalitnější poradenství, služby a produkty. Dlouhodobě spolupracujeme s největším zahraničním dodavatelem bioagens, jehož produkty se vyznačují vysokou kvalitou. Abychom zaručili jejich bezpečnou a spolehlivou přepravu až k Vám, využíváme transportu chlazenými vozy.

Prohlédněte si naše portfolio produktů v segmentu welfare hospodářských zvířat.