Biopar - Parazitická vosička Muscidifurax

Neohodnoceno
Objednávejte u obchodního zástupce
Položka byla vyprodána…

Parazitické vosičky proti mouchám v chovech hospodářských zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Působení:
Muscidifurax raptorellus je druh velmi drobných parazitických vosiček, které jsou přirozeným nepřítelem much vyskytujících se v chovech zvířat. Samičky dravé vosičky aktivně vyhledávají kukly much a kladou do nich svá vajíčka, čímž je zahubí. Celý vývoj vosičky probíhá uvnitř kukly. Po dokončení vývoje dospělá vosička opouští kuklu a celý cyklus začíná znovu. Jedna samička naklade za svůj život asi 150 vajíček. Pro získání větší efektivity je vhodné kombinovat produkt Biopar a Biowasp, s čímž vám poradí náš odborný poradce.
 
Návod k použití:
Parazitické vosičky Muscidifurax raptorellus jsou vhodné do chovů, kde se používá podestýlka např. sláma či separovaná kejda. Dodávají se ve formě naparazitovaných kukel mouchy domácí touto vosičkou. V nabídce máme dva produkty obsahující tuto vosičku - Biopar XL (150 000 jedinců vosiček Muscidifurax) a Biopar (15 000 jedinců vosiček Muscidifurax).
 
K našim zákazníkům přistupujeme individuálně, na základě počtu chovaných zvířat a konkrétních parametrech v jejich provozech. Během naší návštěvy sestavíme ideální aplikační plán, na jehož základě navrhneme celkovou cenovou nabídku.
 
Po celou dobu spolupráce nabízíme odborné poradenství zcela zdarma.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Podkategorie: Produkty na bázi makroorganismů
Škůdce: moucha domácí, bodalka stájová
Balení: 15000, 150000
Položka byla vyprodána…

Stáje bez much

Využití biologických metod také u koní