Biowasp - Parazitické vosičky Muscidifurax a Spalangia

Neohodnoceno
Objednávejte u obchodního zástupce
Položka byla vyprodána…

Parazitické vosičky proti mouchám v chovech hospodářských zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Působení:
Obsahuje kombinaci vosiček rodů Spalangia sp. a Muscidifurax. Jedná se o druhy velmi drobných parazitických vosiček, které jsou přirozeným nepřítelem much vyskytujících se v chovech zvířat. Samičky dravé vosičky aktivně vyhledávají kukly much a kladou do nich svá vajíčka, čímž je zahubí. Celý vývoj vosičky probíhá uvnitř kukly. Po dokončení vývoje dospělá vosička opouští kuklu a celý cyklus začíná znovu. Jedna samička naklade za svůj život asi 150 vajíček. Oproti druhu Muscidifurax jsou vosičky rodu Spalangia vhodnější do částí chovů, které jsou umístěné na nezpevněném podkladu (štěrk, škvára, hlína), a také u kategorií zvířat chovaných ve větších kotcích. Vosička rodu Spalangia je více pohyblivá, ale s menší reprodukční schopností. Pro získání větší efektivity je vhodné kombinovat produkt Biopar a Biowasp, s čímž vám poradí náš odborný poradce.
 
Návod k použití:
Parazitické vosičky jsou vhodné do chovů, kde se používá podestýlka např. sláma či separovaná kejda. Dodávají se ve formě naparazitovaných kukel mouchy domácí touto vosičkou. V nabídce máme dvě velikosti produktu obsahující Biowasp XL (30 000 Spalangia + 42 000 Muscidifurax) a Biowasp (2700 Muscidifurax raptorellus + 5000 Spalangia cameroni).
 
K našim zákazníkům přistupujeme individuálně, na základě počtu chovaných zvířat a konkrétních parametrech v jejich provozech. Během naší návštěvy sestavíme ideální aplikační plán, na jehož základě navrhneme celkovou cenovou nabídku.
 
Po celou dobu spolupráce nabízíme odborné poradenství zcela zdarma.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Podkategorie: Produkty na bázi makroorganismů
Škůdce: moucha domácí, bodalka stájová
Balení: 30 000 Spalangia + 42 000 Muscidifurax; 5 000 Spalangia + 2 700 Muscidifurax
Položka byla vyprodána…

Stáje bez much

Využití biologických metod také u koní